Paslaugos

Moterų palaikymo ir saviugdos grupės

DĖMESIO! Grupių veikla bus atnaujinta, kai bus saugu susitikti gyvai.

Anksčiau moterys rinkdavosi prie upės skalbti. Ten dalindavosi ir bėdomis ir patarimais. Taip jos išlaikydavo bendrystę, kurios dabar taip ilgimės. Ne veltui internete yra galybė moterų grupių ir forumų, kur jos nori bendrauti ir dalintis patirtimis.

Tačiau tam, kad šis procesas būtų ne tik pasikalbėjimas, bet taptų galimybe tobulėti, sukūriau moterų palaikymo ir saviugdos grupes. Čia ne tik susitinkame gyvam, betarpiškam, tikram ir nuoširdžiam bendravimui. Čia mokomės naujų dalykų, stengiamės pažinti save geriau, išmokti išgyventi linksmas ir liūdnas gyvenimo pamokas.

Visa informacija apie artėjančias grupes ir susitikimus skelbiama čia. 

Human design konsultacija

 

Human design konsultacija – sistema sujungia astrologiją, Čakrų sistemą, Kabala ir svarbiausia – I’Ching Permainų knygą, yra kombinuojami su moderniuoju mokslu nuskaitančiu genetinį kodą. Pastarasis duoda gilias įžvalgas apie tai kaip jūs esate sukurtas, kaip sklandžiai judėti materialiame pasaulyje. Ši sistema duoda praktinius patarimus kokia strategija remtis, kokiais vidiniais autoritetais vadovautis, kad neeikvotume veltui savo laiko ir resursų, kad viskas vyktų lengvai ir džiugiai. Šios konsultacijos metu galima rasti savo kelią, kuriuo eiti seksis sklandžiai, be didesnių pastangų. Taip pat paaiškėja,  kokios kliūtys trukdo pajausti gyvenimo laimę ir pilnatvę.

Konsultacijai reikalinga tiksli gimimo data (valanda ir minutės) bei vieta.