Apie Tobulas

Apie Tobulas

Tu tikrai žinai apie ką aš. Apie tobulas mamas, kurios visada viską spėja, kurių namuose net už šaldytuvo nerasi nė dulkelės, kurių vaikai parduotuvėse nekelia scenų. Jų plaukai niekada nesiriebaluoja ir ant veido neišdygsta spuogas būtent TĄ dieną. Jų šuo išvestas nebėga tiesiai į balą, o automobilis niekada nebūna trupiniuotas.

Aš kalbu apie tas žmonas, kurios dirba tiek pat kiek jų vyrai, bet spėja ruošti gurmaniškas vakarienes, kurios grįžusios namo lenda ne į pižamą, o į patį aptempčiausią odinį sijoną. Čia tos, kurios sugeba be vargo aštuntą vakaro užmigdyti vaikus ir po to išpildyti dar vieną kitą nepadorią vyro svajonę. Taip taip, čia tos pačios, kurioms prieš svarbų susitikimą niekada nenubėga pėdkelnių akis, kurioms einant per lietų neišsipurvina zomšiniai bateliai. Jos net kavą geria tobulai – be cukraus ir pieno, nes taip sveikiau. Jos tokios absoliučiai tobulos, kad apie jų gyvenimus kuriamos televizijos laidos ir rašomos knygos. Jos tokios tobulos, kad kaskart apie jas pagalvojus tau gniaužia gerklę ir save spaudi vytis jas vis labiau ir labiau. Dar labiau. Būdamos tokios nepakartojamai tobulos, jos turi vieną vienintelį trūkumą – jos paprasčiausiai NEEGZISTUOJA!

Kažkada ir aš tikėjau, kad esu vienintelė, kuri po darbo grįžta leisgyvė. Kurios plaukai neklauso būtent tą rytą prieš svarbų susitikimą. Kuri persūdo maistą būtent tada, kai gamina laukdama svečių. Bet man teko laimė nubusti. Nubusti ir suprasti, kad mes visos netobulos. Ir tai padaro mus gyvas! Unikalias. Nepakartojamas. Kartais juokingas. Mielas. Romantiškai išsblaškiusias. Pažeidžiamas. Užjaučiančias. Tokias, kokia yra TIKRA gyvenimo moteris.

Tad skelbiu tostą už mus, Netobulas! ❤️